eksibesiktas

Erman Özgür

In Erman Özgür on 10/15/2008 at 13:08

Peki sen hangi takımı tutuyorsun?

Ben gençliğimde Beşiktaşlıydım. Ancak şu anda eskisi kadar bu yok. Artık profesyonel bir futbolcuyum. Adım da oradan gelme zaten. Babam hasta Beşiktaşlı. İsmim de Beşiktaşlı basketbolcu Erman Kunter’den gelme.

Kimleri dinlersin?

Şebnem Ferah’ın sıkı bir hayranıyım.

Hem Beşiktaş’lı hem de Şebnem’ciyse bize uyar. Devre arasında Tuna, Gökhan Zan üstüne de 1 milyon euro verip alınabilir. Şaka bir yana Türkiye’de en beğendiğim oyuncular arasında yer alıyor. Diğer beğendiklerimi de ayrı bir yazıda belirtirim de ligin hakettiği değeri görememiş oyuncularından biri olduğunu düşünürüm Erman’ın. Hem konuşması, hem müzik zevki!, hem futbol bilgisiyle beni her zaman “Neden almıyoruz?” sorusuna itmiştir. Beşiktaş’ta yıllardır onlarca oyuncu oynadı. Bir çoğunun Erman kalitesinde olduğunu düşünmüyorum.

Kim ne derse desin Erman Özgür bugün için Beşiktaş formasını giydiği anda 11’in oyuncusudur. Mevcut kadroyu o kadar abartıyoruz ki anadolu’daki oyuncular çerez kalıyor. Halbuki durum öyle değil.

Geçen sene Manisa küme düştü. O takımın can damarları Uğur İnceman ve Selçuk İnan’dı. Küme düşen takım bu yani yanlış anlamayın. Biri lider takımın, diğeri de Beşiktaş’ın önemli oyuncuları oldular.

Kritik soru şu; Serdar Özkan Gaziantep’e satılsa, o pozisyonda Erman mı oynar Serdar mı? Ben kendi cevabımı yazdım sizinkini de merak ederim…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: