eksibesiktas

+18

In Dino Drpic, Jessie, Milica Dabovic, Shay Doron on 01/22/2009 at 22:27


Bayan basket takımımızın sezon başında transfer ettiği Sırp basketbolcu Milica Dabovic huzurlarınızda… Tabi bu pozu şahsıma vermedi. Nerdeee? Ülkesinin FHM dergisine verdi…

Haydi maça desem?

Tribünlere poposunu gösterdi diye transferinden vazgeçilen Dino Drpic ne olacak peki? Bir de işin o boyutu var. Haberci olsam gider ropörtaj yapardım vallahi. Sen ufak bi indirdin kaldırdın olay oldu, burada her şey meydanda Dabovic’e dokunan yok desem ne der? Reva mı bana sürünüyoruz buralarda Beşiktaş’a kapağı atıp, sözleşmeyi imzalayıp Alman 2. Ligi’nde keyif çatmak istemez miydi Dino? Göreceğiz bakalım Milica’nın akıbeti de Dino gibi mi olacak yoksa Milica’ya iltimas mı geçilecek. Bak yine haberci kimliğine bürünüyorum; Gitsem Demirören’e “bahsettiğiniz Beşiktaşlılık duruşu bu mu?” desem ne cevap verir acaba?

Ayrıca Caferağa’da Fenerbahçe’yi paramparça eden oyun kurucumuz Shay Doron parasını alamadığı gerekçesiyle ülkesine dönmüş. Yöneticiler de “alacağı kalmamıştı, niye böyle yaptı anlamadık” demişler. Kesin bu işte de Milica’nın parmağı -pardon poposu- vardır. Kadın baktı Fener’e 30 sayı atıyor yine ilgi yok, yine ilgi Milica’da “hay ben böyle spor anlayışının!” diyip ülkesine dönmüş olabilir. Gerçi Beautiful Freak, bu dönüşün siyasi nedenlerden olduğunu da çıtlattı kulağıma. O da mümkündür tabi kadın korkmuştur Telekom maçından sonra. Gerçi o korktu da Türkiye’deki binlerce Yahudi korkmadı mı? Onlar da mı gitsinler bir yerlere? Yok tabi Doron da kalsın, Milica da kalsın mümkünse. Ama özellikle Milica kalsın. Söz maçına gideceğim bu sene.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: