eksibesiktas

Bursaspor Antremanları

In Beautiful Freak, Mustafa Denizli on 04/20/2009 at 21:03



Mustafa Denizli büyük bir taktik deha olduğu için değil, futbolcunun kumaşından anlaması ve sosyal zekasının yüksekliği sayesinde yöneticlerle-futbolcularla-basınla kurduğu ilişki sayesinde başarılı olan bir teknik direktör. İlk geldiğinden beri, mevcut şartlardaki en iyi teknik direktör olduğundan kuşkum yoktu ancak şu orta saha ezberinin durup dururken, sürpriz bir şekilde bozulması da artık gereğinden fazla kafamızı bulandırıyor. Tam herşey oturdu derken, bir de bakıyoruz ki silbaştan, herşeye sıfırdan başlıyoruz. İşte Bursaspor maçında orta ikilideki Ernst-Delgado seçimi de yine bunu hatırlatır cinsten. Delgado’nun sene boyunca rakip kaleden uzak kullanılması mevzusu zaten ayrı bir tartışma konusu ancak, bir önceki hafta sakatlığından dolayı doğru dürüst idmana çıkmamış, bu hafta ise tam iyileşti derken ayağını burktuğu için yine çift kale maçlara katılmadan haftayı geçirmiş Delgado’nun, Bursaspor gibi, Mustafa Denizli’nin “çok iyi pas trafiği olan bir takım” diye nitelendirdiği bir takıma karşı orta sahada kurbanlık kuzu gibi onbirde çıkarılması hiçbir mantıkla açıklanamaz ne yazık ki.. İşte aşağıda da geçen hafta Bursaspor maçından önce takımımızın yaptığı çalışmalar:



13.04.2009 13:22

Futbol Takımımız, iki günlük iznin ardından Bursaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı. Basına açık yapılan antrenman 1.5 saat sürdü. İdmana izinli olan Fabian Ernst ile sol kasığında ağrısı olan Rüştü Reçber katılmadı.

Nobre, takımla birlikte koşulara katıldı, topla yapılan çalışmalarda yer almadı. Sivok ise takımla çalıştı, çift kale maçta bulunmadı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde yapılan antrenman takım halinde koşu ile başladı, kısa mesafeli kondisyon çalışmaları ile devam etti. Ekibimiz, 5’e 2 pas çalışmasının ardından iki devreli çift kale maçla idmanı bitirdi.

Takımımız, bugün saat 10.30’da basına kapalı yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

14.04.2009 12:29

Futbol Takımımız, Bursaspor maçının hazırlıklarını sabah yaptığı idmanla sürdürdü. Basına kapalı yapılan antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Sol üst baldırında ağrıları olan ve idmana katılamayan Tello, tedavi oldu.

Fabian Ernst ile İbrahim Üzülmez ise takımdan ayrı özel programları eşliğinde çalıştı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde yapılan antrenman takım halinde koşularla başladı. Tek pas çalışmasının ardından, minik kale maç yapan Siyah-Beyazlılarımız, idmanı sahada kontrollü maçla tamamladı.

Çift kale maçta sol ayak bileği burkulan Delgado, idmanı yarıda bıraktı. Delgado’nun tedavisine hemen başlandı.

Takımımız, yarın (15 Nisan) saat 10.30’da basına kapalı yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

15.04.2009 13.56

Futbol Takımımız, Bursaspor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Basına kapalı yapılan çalışma yaklaşık 2 saat sürdü.

Antrenmana sol ayak bileğinde ödem bulunan Delgado, grip olan Yusuf Şimşek ve bel ağrısı çeken Nobre katılmadı. Kulüp Doktorumuz Devrim Urgun, tedavileri süren bu oyuncularımızın hafta sonu oynanacak Bursaspor karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışıldığını söyledi.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetimindeki antrenman takım halinde koşu ile başladı. 5’e 2 pas çalışması sonrasında çift kale maç yapan Ekibimiz, idmanı salonda yapılan çalışmalarla tamamladı.

Takımımız, yarın (16 Nisan) saat 10.30’da basına kapalı yapacağı idmanla hazırlıklarına devam edecek.

16.04.2009 12:41



Futbol Takımımız, Bursaspor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı çalışmayla devam etti. Basına kapalı yapılan ve 1.5 saat süren idmana Siyah Beyazlılarımız toplu koşu halinde başladı. Kısa mesafeli koşularla devam edilen antrenmanda minik kalede maç yapıldı. Bir süre dar alanda pas yapan Ekibimiz son olarak yarım sahadaki çift kale maçla günü tamamladı.

İdmana bel ağrısı devam eden Nobre ve dünkü antrenman sırasında sağ ayağına darbe alan Aydın Karabulut katılmazken Delgado ve Yusuf takımla birlikte çalıştı.

Bu arada soğuk algınlığı bulunan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli antrenmanda Takımımız’ın başındaydı.

Siyah Beyazlılarımız yarın (17 Nisan) saat 10.30’da basına kapalı yapacağı idmanla çalışmalarını sürdürecek.



17.04.2009 14:27

Futbol Takımımız, Bursaspor maçı hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Basına kapalı gerçekleştirilen idman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Antrenmana tedavisine devam edilen Nobre katılmadı.

Isınma ile başlayan idman kısa mesafeli koşularla devam etti. Daha sonra orta alanda tek pas çalışması yapan Takımımız, ayak tenisi oynadı ve yarım sahada taktik ağırlıklı çift kale maçla idmanı tamamladı.

Delgado, Yusuf Şimşek ve Tello çift kale maçta yer almadı.

Doktorumuz Devrim Urgun, bu oyuncularımızın hafif ağrılarının bulunduğunu belirterek, çift kalede riske edilmediklerini ve maça yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Takımımız, yarın (18 Nisan) basına kapalı yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayarak, kampa girecek.

18.04.2009 20:32

Futbol Takımımız, bu akşam yaptığı idmanla Bursaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, kampa girdi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki çalışmaya Nobre dışındaki tüm oyuncularımız katıldı.

Isınma hareketlerinin ardından bir süre 5’e 2 pas çalışması yapan Ekibimiz, antrenmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı.

İdmanın ardından kampa giren Takımımız, maç saatini beklemeye başladı.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: