eksibesiktas

In eksibesiktas on 06/01/2009 at 14:23


Fotoğraf için Barış İzgördü’ye Teşekkür Ederiz.

Advertisements
 1. Fotoğrafa bakıyorum, Cisse ile Holosko’yu (!) görüyorum! Forma garip geliyor önce, ulan ne güzel olmuş ama haaa falan diyorum!!! 🙂 Aradan 15 saniye geçiyor, o zaman düşüyor jeton. Barış süpermiş yani senin fotoşop yeteneğin… Takdir ettim!

 2. forma çok kallavi olmuş. yönetime önermek lazım…

 3. Dünkü kutlamalarda galiba Mustafa Sandal dedi: “bu sene hem şampiyonluk, hem türkiye kupasını aldık, seneye şampiyonlar ligini de alacağız!” stadda uğultu oldu, oha çüş, yuh falan diye 🙂 o hesap.

  (artık anonim isim yazamıyoruz ama “what makes you think i’m not a super hero” nickini kullandığımı da belirteyim ;))

 4. .cisse ile henry de gerçekten birbirlerine benzeyen ünlüler kategorisinden..

  en güzeli Beşiktaş forması içinde henry yi messi yi görmek değilde,göğüsde Beko reklamını görmek oldu.

 5. Ne ilginctir ki benim de ilk dikkatimi ceken beko oldu. Harika bir tasarım en yakın zamanda Hakan Bey’e ulastırmak gerek bu tasarımı.

 6. Hakan Bey’e bence en önce şu t-shirtlerin, bayrakların, formaların on dakikada tükenmesini eleştirir şekilde ulaşmak lazım… Ortalıktaki bütün bayraklar korsan… Kartal Yuvası’na giren adam o sırada alacağı şeyi bulamazsa kaç kere daha içeri girecek ki zaten? Bir aydır bayrak yok, olanlar da dandik ve küçük. Bir aydır aradığım hiç bir t-shirt yok. Şampiyonluk t-shirt’ü, kupa t-shirt’ü yok. Oysa bunlar en karlı ürünler… Formadan elde edilen gelir kuş kadar…

 7. Bayrak eleştirisine katılıyorum. Ben kızarkadaşıma beyaz şampiyonluk tshirt’ünü denizli maçının hemen akabinde köyiçi’ndeki store’dan, kendime de siyahını Pazar günü öğlen Cevahir’den aldım (metrocity’de beden kalmamıştı, 1 saat sonra gelecek dendi) çok da kızmamak lazım. Aşırı kalabalık olmasına ve millet üçer beşer almasına rağmen gayet rahat alabildim. Burada en büyük problem stad çevresindeki korsan satıcılar, maalesef onun da önüne geçmek Türk zabıta sisteminde imkansıza yakın.

  Bir başka eleştiri konusu bence Birol Can mevzusunda olmalı. Forza’da döşemiş Birol Can, tüm kutlamalarda benim marşımı (anlayamaz kimse bu aşkı) çaldınız, ama bir davet bile etmediniz, diye.

 8. bu arada farkettim ki “iason” nickini boşuna kullanıyormuşum. nick de değişebiliyormuş. 🙂

 9. .vede piyasadaki bayraklardaki siyahın tonu bi ilginç,alakası yok bizm beyazforma-siyah şort kombinasyonundaki şortun muhteşem siyahıhla..

  ayrıca kutlamalara değinmek gerekirse,yeniden mustafa sandal görceğimize şampiyon olmamayı isterim..

  bi baksınlar,araştırsınlar lütfen,
  çok isterdim her konserinde Pascal Nouma’ya ithaf ettikleri Hepimiz Zenciyiz şarkılarını çalan Dinar Bandosunu o yeşil çimlerde görmek şampiyonluk kutlamalarında..ayrıca stüdyoda kaydedilen her marşınmı sözleri berbat olur..

  birazda kaliteye önem verilmesi geekiyo kutlamalarda,beşiktaş ürünlerinde Beşiktaşın adının geçtiği her yerde

 10. Fotografı gordügümde zihnimde ulan acaba Henry-Messi’yi alma ihtimalimiz mi yüksek,yoksa Sampiyonlar Ligi Kupası’nı sorusu tezahür etti.Yanıt vermekte zorlanıyorum.Su da bir gercek ki Henry-Messi bizde olsa biz de alırız,ne var yani diyorum..Yok lan,Xavi-Iniesta da olsun.Hayali bile güzel.35 yasında gelseler bile güzel.Forma tasarımı da sık olmus ayrıca.

 11. Messi – Henry bir kenara da Betis kume dustu Betis oyuncuları “Mark Gonzalez” ve “David Odonkor’u ” en kotu Mehmet Topuz icin istenen bonservis ucretleri ile alabiliriz.

  Bu ikiliden birini alıp kanadımıza yerleştirmemiz lazım. Ne Tello ne de herhangi bir kanat oyuncumuz adam geçip son çizgiye inen kanat oyuncuları degil. Uzun yıllardır cakma kanat oyuncuları yarattık boyle bir imkan varken cizgi de gelip gidecek kanatlar da etkili olabileecek bir oyuncu almamız lazım.

 12. betis dediniz de, mehmet aurelio’yu beşiktaş’a gs’ye satar şimdi kolpa basın…

 13. şahsi kanaatim yeni ameliyat olan Aurelio’yu anca Turkiye’ye pazarlayabilir Bayram Tutumlu. Uygun bir fiyata Cisse’nin yerine alınırsa acıkcası hayır demem.

 14. dünden beri cisse-henry benzerliği benim de çok dikkatimi çekti, ayrıca formalar da cidden çok şık.

 15. @ismail arslan aurelio-ricardinho olayını unutmamak lazım 😉

 16. @johnwayne

  bu taraftar kimleri bagrına basmadı ki aynı mantıkla gidersek Ali Tandogan zamanında Ibrahim Uzulmez’in elmacık kemigini kırmıstı.

 17. mümkünse bu konuya “transfer sezonu” başlığını ekleyelim. En üste de sabitleyelim. Transferleri bu başlık altında konuşuruz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: