eksibesiktas

Sizden Gelenler

In Beautiful Freak on 06/02/2009 at 14:39

Sizden Gelenler köşesi bir yayıncılık klişesidir. Özellikle şiir alanında felaket çalışmalara rastlamamıza yol açması nedeniyle kimseye pek sempatik gelmediğini biliyorum ancak konu fotoğraf olunca güzel kareler yakalamak için bir fırsat doğuruyor. İşte yukarıdaki ilk fotoğraf, sağolsun sitemizin yorulmak bilmeyen okurlarından what makes you think i’m not a superhero‘nun şampiyonluk kutlamalarında yakaladığı güzel bir enstantane. “Söylemiştik, yakarız gezegeni” iddiasını doğrular nitelikte.

Şu üsste gördüğümüz, ilk bakışta ne olduğunu anlayamadığımız fotoğraf ise ta TAV Tunus Beşiktaş’lılar Derneği’nden ulaştı bizlere. Bir de not düşmüşler fotoğrafın altına; “Öncelikle hayallerimizi gerçekleştiren takımımıza ve siz sevgili taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Şanlı Bayrağımız Avrupa nın ve Afrika nın en yüksek hava trafik kontrol kulesinde emir ve görüşlerinize hazırdır” şeklinde. İşte semt takımı Beşiktaş! Taa Tunus semtlerine kadar uzanmış gördüğünüz üzere..
Fotoğraflar için tekrar teşekkür ediyor, ayrıca kafasına esenin sağda da görülen eksibesiktas@gmail.com adresine istediği fotoğrafları, dökümanları yollayabileceğini hatırlatmak istiyoruz. +Rep, emeğe saygı, esen kalın.
-Sezen Cumhur Freak
Advertisements
  1. Fotoğraf kalitesi pek iyi değil, iphone’la bu kadar oldu 🙂

  2. Trafik kontrol kulesinin üzerindeki gökdelen fotoğrafları ise Dubai den geldi, bizlere de ulaştı, burada görünce şaşırdım:)

    Tunus'tan orada ki Beşiktaş'lılara da selamlarımızı gönderiyoruz.

    Şampiyon Beşimtaş'ım ne istersen iste bizden,
    İstersen donatalım dört bir yanı BAYRAKLARLA:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: