eksibesiktas

Ve İnsan

In Jessie on 06/03/2009 at 01:29

Hakem İlker Meral: 15 senedir eczacılık yapıyorum ve köylerden gelen 10 yıllık bir müşterim var. 60-65 yaşlarında bir büyüğüm. Yönettiğim Beşiktaş maçının ardından eczaneye gelip “Ben senin kaç yıllık müşterinim?” diye sordu. “10 yıllık müşterimsin” dedim. “Arkadaş, Sivok’u niye attın? Bu adam sana ne yaptı da attın? Bir daha ne dükkânına geleceğim ne de ilaç alacağım” dedi. O anda şaka yaptığını düşünmüştüm. Ama o maçı yöneteli neredeyse 3 ay oldu, bir daha eczaneme uğramadı.

Advertisements
  1. Delikanlı da olsak, renkli takım tutmasak ta, renk körlüğü kötü bir şey. Sanırım o mevzu bahis kart Ankaraspor maçında çıkmıştı ve kırmızı kartın babasıydı.

  2. Bırakalım artık kırmızı kartı penaltıyı, çifte şampiyonluk geldi, gerisi hikaye. Asıl Mustafa Denizli'nin bırakacağı konuşuluyor. Blog neden bu kadar ilgisiz onu anlayamadım ben…

  3. MyT@

    Haklısın ama bırakacağını sanmıyorum, umalım ki kalırsa uzun soluklu bir sözleşme olsun ve bir yardımcısı yetiştirsin. Ne Terim ne Denizli yardımcı yetiştirme konusunda başarılı, ya da yardımcılıktan öteye gidemiyorlar yanındakiler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: